This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gnester7
Chciałbym się zapytać czy mógł bym dostać unban na ip 2 razy ! Mój młodszy brat grał i powiedział że wyrzuciło go z serwera i że nie morze znowu wejsc i okazało się że dostał bana na ip i powiedział że sobie latał a póżniej dołączył z nickiem J****_ szczepan94 wiec chciałem wejsc na serwer z ip mojego telefonu zeby to wyjasnic ale nie zdazylem nic na czacie napisac wiec prosze o wyjasnienie sprawy
Odpowiedz
(05-13-2020, 12:45)Gnester7 napisał(a): Chciałbym się zapytać czy mógł bym dostać unban na ip 2 razy ! Mój młodszy brat grał i powiedział że wyrzuciło go z serwera i że nie morze znowu wejsc i okazało się że dostał bana na ip i powiedział że sobie latał a póżniej dołączył z nickiem J****_ szczepan94 wiec chciałem wejsc na serwer z ip mojego telefonu zeby to wyjasnic ale nie zdazylem nic na czacie napisac wiec prosze o wyjasnienie sprawy

Witam, otrzymałeś bana za używanie cheatów. Zapraszam do sklepu aby kupić unbana http://itemshop.pl/788555.html
Odpowiedz
(05-13-2020, 13:52)szczepan94 napisał(a):
(05-13-2020, 12:45)Gnester7 napisał(a): Chciałbym się zapytać czy mógł bym dostać unban na ip 2 razy ! Mój młodszy brat grał i powiedział że wyrzuciło go z serwera i że nie morze znowu wejsc i okazało się że dostał bana na ip i powiedział że sobie latał a póżniej dołączył z nickiem J****_ szczepan94 wiec chciałem wejsc na serwer z ip mojego telefonu zeby to wyjasnic ale nie zdazylem nic na czacie napisac wiec prosze o wyjasnienie sprawy

Witam, otrzymałeś bana za używanie cheatów. Zapraszam do sklepu aby kupić unbana http://itemshop.pl/788555.html
Jak zmieni sie cena (5zł) lub jak se telefon doladuje jak nic z tyc rzeczy sie nie uda to ide grac na innm serwie
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości